Lampki Heico czy Egmont Toys?
Lampki Heico czy Egmont Toys ?

Lampki Heico czy Egmont Toys ? To pytanie często zadawane nam jest przez naszych Klientów. Również w opisie lampek nocnych dla dzieci pojawiają się  te dwie nazwy.  Czy to są te same lampki ? 

 

 

Lampy Heico/Egmont Toys mają liczne i oddane grono wielbicieli. Wśród niezliczonych wzorów: lamp owoców, lamp rakiet, najróżniejszych zwierząt (wśród nich np. lampa kura), krasnali oraz budowli królują wzory, które stały się swojego rodzaju ikonami. Lampka królik to  lampa kultowa, można śmiało tak powiedzieć. Zdobi zarówno pokoje dziecięce jak i dorosłe sypialnie czy salony. Czy wiecie, że lampka królik to wzór produkowany od 1979 roku? Prawdziwy vintage. 

Lampka sarenka (jelonek Bambi), która uwodzi nas swoim spojrzenie spod długich, wywiniętych rzęs jest ulubienicą nasze Klientów.  Wśród wielu wzorów lamp Heico nie można pominąć lamp muchomorów. To również  dekoratorski evergreen. W dzień lampy nadają uroku wnętrzom, w nocy zaś rozświetlają delikatnym światłem mroki nocy.  Dzięki dziurkom w kapeluszu lampka muchomor  zapewnia efekt świecących gwiazdek na suficie.

Co więcej o wyjątkowości lamp Heico świadczy ich nadzwyczajna odporność na zniszczenia. Sami mamy w domu lampkę króliczek  juz ósmy rok. Nie zniszczyła się mimo, że była bardzo intensywnie użytkowana przez dzieci, gdy były małe. Wymagała jedynie zmiany żarówki.

Obecnie lampy Heico/ Egmont Toys zaopatrzone w system LED nie nagrzewają się - mogą więc pozostać zapalone cała noc, strzegąc spokojnego snu maluszka.

Powracając do naszego pytania: lampki Heico czy Egmont Toys? 

Lampy produkowane są w Niemczech, w fabryce Heico. Natomiast firma Egmont Toys od 2016  jest właścicielem fabryki Heiko. 

A na filmie możecie zobaczyć cały proces produkcji lamp w fabryce Heico w Niemczech, która produkuje upominki i lampki od 1874 roku. 

 

  

 

Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl