Lampy Mr. Maria. Nowości
Lampy Mr. Maria. Nowości

Zmiany, zmiany wśród lamp Mr. Maria. W naszej ofercie pojawiły się  dwie nowe nowe serie lamp. Pierwsza to seria Star Light, do której należą Lampa Miffy Star Light, Boris Star Light, Lion Star Light. 

Są to lampy w nowych rozmiarach,  wielkości klasycznych lamp stołowych.  Dzięki uniwersalnym rozmiarom są wszechstronne - zmieszczą się na półce i na komodzie. Pięknie będą wyglądały jako lampki nocne, ale i  również jako lampy podłogowe rozświetlając pokój dziecka.

Uwaga: Zostaje zmieniona nazwa lampy Miffy S ! Miffy S dostaje nową nazwę Miffy Star Light.

Kolejną nowością jest wprowadzenie przez producenta nowych modułów do regulacji światła w lampach Mr. Maria. Dotychczasowy pilot został zastąpiony kablem  ze ściemniaczem łączącym  się z żółtym modułem LED, zainstalowanym w lampie. Przyciski + i - na żółtym elemencie pozwalają ustawić pożądaną wartość światła - mamy 6 stopni do wyboru. Przycisk włączania i wyłączania również znajduje się na tym samym żółtym elemencie.

 

Natomiast pilot, w który dotychczas był wyposażone lampy Mr. Maria można teraz zakupić jako dodatkowy element do lampy.

Mini lampeczki z kolekcji "Bundle of light" to doskonała propozycja na prezent. Tak jak poprzednia seria składa z trzech bohaterów: Miffy, Borisa i Liona. Zrobione są  z miękkiego silikonu, zasilane baterią  (zestawie). Dla bezpieczeństwa dzieci wyłączają się automatycznie po 15 minutach świecenia. Czyż nie są urocze?

 

 

 

Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl