Dywan z Juty Aslesha
Opis
Dywan z Juty Aslesha to nowoczesny dywan dla dzieci wykonany ręcznie przez hinduskich rzemieślników. Charakteryzuje się naturalnymi kolorami i wysokiej jakości materiałem, z którego jest zrobiony. To modny dodatek do wnętrz wstylu boho.
Wymiary: średnica 140 cm
Kolor: naturalny brązowy/ szary
Wyprodukowany w Indiach
Zalecenia użytkowania:
Zalecanie jest odkurzanie dywanu końcówką bez szczotki i przy małej mocy. W przypadku rozlania płynów należy wchłonąć nadmiar płynu papierowym ręcznikiem. Do czyszczenia plam należy używać czystej szmatki i wody z mydłem lub proszku do czyszczenia na sucho.
Nattiot to francuski producent dywanów dla dzieci i akcesoriów do pokoju dziecięcego. Projektanci Nattiot opracowują każdy element kolekcji zgodnie z bieżącymi trendami, przykładając szczególną uwagę do stylu, materiałów i kolorystyki swoich produktów. Nattiot czerpie inspiracje z klasycznych wzorów dywanów i interpretuje je współcześnie z humorem i lekkością. Nattiot wykorzystuje szeroką gamę technik produkcji od najbardziej zautomatyzowanych, do najbardziej rzemieślniczych. Nattiot przykłada szczególną uwagę do tego, aby podwykonawcy ich produktów szanowali swoich pracowników i środowisko naturalne. Dzieci nie uczestniczą w produkcji akcesoriów Nattiot. Nattiot gwarantuje, że dywany, pufy i poduszki podłogowe są w 100% bezpieczne, zgodne z normami europejskimi oraz posiadają certyfikat OEKOTEX Standard 100.
Dane techniczne
Wymiary dywanów Nattiot | średnica 140 cm |