Naklejka Księżyc
Opis
Magiczny księżyc w pełni w towarzystwie złotych gwiazdek. Naklejki Dekornika specjalnie dla marzycieli i przyszłych astronautów.
Naklejka wydrukowana jest na folii o mocny kleju, więc jest to ozdoba na kilka lat.P ołożenie gwiazdek natomiast, można zmienić, jeśli pierwotna kompozycja nie będzie się podobać.
Wymiary naklejek:
- księżyc: 55 cm x 55 cm drukowany i wycinany
- gwiazdki: każda ok. 5 cm. 21 sztuk
Uwaga! Przed naklejeniem naklejki – i każdego materiały naściennego – prosimy dokładnie zagruntować ścianę oraz oczyścić powierzchnię z kurzu lub tłuszczu. naklejki można przyklejać na ścianach dopiero po ok. 20 dniach od ostatniego malowania.
Dekornik to polska firma tworząca cudowne naklejki i tapety do pokoi dziecięcych. Jej produkty charakteryzują się nadzwyczajną urodą oraz dobrą jakością materiałów, z których są wykonane.